• İletişim 0212 360 31 41
  • destek@hisarkaynak.com.tr
  • Pazartesi - Cuma 07:00 - 18:00

Hakkımızda

Hisar Kaynak Su > Hakkımızda

Hakkımızda

1993 Yılı’nda kurulan Hisar Doğal Kaynak Su A.Ş. Türkiye’nin önde gelen su firmaları arasında yer almaktadır. İstanbul’un doğal koruma alanında bulunan Belgrad Ormanları içerisinde kurulu fabrikasında faaliyet göstermektedir. 20.000 m2 açık 10.000 m2 kapalı alanda tam otomatik makinalarla1993 yılılından bu yana faaliyetini sürdürmektedir. Mutlak koruma alanı olan belgrad ormanlarında yaklaşık 1.000.000 m2 lik koruma alnındaki kaynaklardan gelen doğal kaynak sularının dolumunu yapmaktadır. Hisar Doğal Kaynak Su A.Ş. yurt içinde Carfeur, A 101 Yeni Mağazacılık A.Ş. 300’ü aşan bayi ağı, yurt dışında başta AB ve Ortadoğu olmak üzere 25’in üzerinde ülkeye ihracat yapmatadır. HİSAR DOĞAL KAYNAK SU A.Ş. HİSAR, ELVİN, SERİN ve NİCE markaları ile ayrı kaynaklardan dolum yapmaktadır. Yurt dışına 5’ aşkın marka ile nama dolum (private label) yapmaktadır.Belgrad Ormanları Neden Bu Kadar Önemli? 


Belgrad ormanlarının uluslararası standartlara uygun ve zengin minerallere sahip doğal kaynak suyu içerdiği analiz edilmiştir. Tüm yerleşim birimlerinden uzakta, doğal koruma alanında olması kaynaklar açısından artı değer katmaktadır.


Belgrad ormanlarındaki bu kaynakların keşfedildiği 1400’lü yıllardan bu güne, istanbul halkının alıştığı lezzetini zengin minerallerden alan doğal kaynak su, halk tarafından yıllardan beri tercih edilmektedir.


Kalite politikası. 

Düzenli aralıklarla uzman personeller tarafından alınan rastgele numunelerin çeşitli cihazlar ile analizleri yapılmakta,  kayıt altına alınmaktadır.


Diğer numuneler ise gerekli devlet kurumlarınca düzenli olarak alınmakta ve uygunluğu resmi kurumlar tarafından tescil edilmektedir.