Hakkımızda


1993 Yılı’nda kurulan Hisar Doğal Kaynak Su A.Ş. Türkiye’nin önde gelen su firmaları arasında yer almaktadır. İstanbul’un doğal koruma alanında bulunan Belgrad Ormanları içerisinde kurulu fabrikasında faaliyet göstermektedir. Mutlak koruma alanı olan Belgrad Ormanları’nda yaklaşık 1.000.000 m2’lik koruma alnındaki kaynaklardan gelen doğal kaynak sularının dolumunu yapmaktadır. Sürdürülebilir yaşamın önemini bilen Hisar Doğal Kaynak Su A.Ş üretim enerjisini güneş panellerinden sağlamaktadır. Hisar Doğal Kaynak Su A.Ş. yurt içinde 300’ü aşan bayi ağı, yurt dışında başta AB ve Ortadoğu olmak üzere 25’in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Hisar Doğal Kaynak Su; HİSAR, ELVİN, SERİN ve NİCE markaları ile ayrı kaynaklardan dolum yapmaktadır. Yurt dışına 5’i aşkın marka ile nama dolum (private label) yapmaktadır.


Hisar Kaynak →

  • Hisar KaynakVİZYONUMUZ

    Sağlıklı su üretiminde gerekli görülen her yeniliği hızla hayata geçirmek. Sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak, gelişime yönelik önemli değişimlerin gerçekleşmesini sağlamak, Sahada rakip olduğumuz su firmalarıyla, sektörel sorunları çözmede tam bir iş birliği halinde çalışmalarımızı sürdürmek. Hisar Doğal Kaynak Su’yun; dünya su piyasasında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmesini, hak ettiği yeri almasını sağlamak. Sağlıklı su üretimi bilincinin yerleşmesinde, örnek vermek ve fikir vermek yerine, örnek olmanın çok daha etkili bir yol olduğu bilinciyle ilerlemek.
  • Hisar KaynakMİSYONUMUZ

    Hisar Doğal Kaynak Su’yun bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da sektördeki gelişmelere öncü olmasını sağlamak ve Hisar Doğal Kaynak Su olarak, tüketicilerin duyduğu güveni her gün yeniden hak etmektir.