5 LT


Keyifli içimi ile her yudumda sağlık veren Hisar Doğal Kaynak Su, her an yanınızda! Kaynaktan gelen ferahlatıcı lezzeti en saf haliyle sizinle buluşturan Hisar Doğal Kaynak Su, 5 litrelik şişesi ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman size eşlik ediyor.

Suyu doğal kaynağından alıp kaliteli ve güvenilir içme suyu olarak sofralarınıza getiren Hisar Doğal Kaynak Su; lezzetli tadı, rahat içimi ve yüksek PH değeriyle de ferah ve sağlıklı tüketilebilir bir içecek sunuyor.

 

Yumuşak İçim Doğru Seçim

Hisar Kaynak

Doğal, yumuşak içimiyle kaynağından sofralara ulaşan lezzet!

Kalite ve Hijyen

Kalite politikamız doğrultusunda üretim süreçlerinde tüm hijyenik şartları kalite standartlarına uygun sağlıyoruz.

Doğal Kaynak Suyu

Kaynağından aldığımız suyu, minerallerini koruyarak şişeliyoruz.

Saf ve Doğal

İçimi rahat, saf ve doğal!

5 LT


Keyifli içimi ile her yudumda sağlık veren Hisar Kaynak, her an yanınızda! Kaynak'dan gelen ferahlatıcı lezzeti en saf haliyle sizinle buluşturan Hisar, 5 litrelik şişesi ihtiyaç duyduğunuz her zaman size eşlik ediyor.

Hisar 5 L şişe,  el değmeden şişeleniyor, yüksek kalite standartlarına uygun ambalajı ile de içtiğiniz suyun hep taze ve lezzetli kalmasını sağlıyor.

Suyu doğal kaynağından alıp kaliteli ve güvenilir içme suyu olarak sofralarınıza getiren Hisar; lezzetli tadı, rahat içimi ve yüksek PH değeriyle de ferah ve sağlıklı tüketilebilir bir içecek sunuyor.